Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Biuro tel. +48 517 674 473
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Serwis tel. +48 517 912 939
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Obsługa informatyczna - outsourcing

Coraz częściej otrzymujemy zapytania o wsparcie tzw. outsourcing informatyczny.

Informujemy, że działania firmy to przede wszystkim outsourcing - wynajem Naszych pracowników, a dokładniej wiedzy jaką posiadają do realizowania różnego rodzaju zadań z zakresu szeroko pojętej informatyki.

Poniżej przykładowe realizacje:

1. Ostatnio wykonaliśmy dla już obecnie Naszego klienta przeniesienie serwerowni - przepięcie całej sieci. Trwało to kilka godzin i oczywiście działa jak przed przeniesieniem o ile nie lepiej ;)
2. Kolejny przykład jednorazowy montaż okablowania elektrycznego do 1 kV oraz sieciowego na powstającej stacji paliw (po późniejszym wdrożeniu systemu itd. przed inną firmę wszystko odebrane pozytywnie i liczymy na dalszą współpracę ;) )
3. Współpracujemy również z kilkoma sieciami sklepów, a raczej ich działami IT na zlecenie prowadzimy serwis urządzeń fiskalnych oraz zestawów komputerowych w ich salonach (wszystko w ramach tzw. czasu wykonania SLA).

Zapraszamy kolejne firmy do współpracy - posiadamy dużą motywację do rozwoju i przyswajania wiedzy z zakresu nowych technologii itd.
 Z chęcią obsłużymy Państwa we wspomnianym zakresie.

 

Serwis komputerów

Najczęściej wykonywane naprawy:

Naprawa i konserwacja układu chłodzenia
Wymiana i naprawa matryc LCD
Wymiana gniazd zasilania, USB, jack itp.
Wymiana lub naprawa zawiasów matrycy
Naprawa monitorów LCD
Naprawa ładowarek i zasilaczy
Odzyskiwanie danych z różnych nośników


Na wykonane naprawy udzielamy do 12 miesięcy gwarancji.

Serwis komputerowy

Serwis komputerówSerwisujemy komputery stacjonarne oraz laptopy. Obsługujemy kompleksowo firmy jak i osoby prywatne.
Więcej ...

Serwis urządzeń fiskalnych

Serwis urządzeń fiskalnychSprzedajemy, instalujemy, szkolimy oraz serwisujemy kasy i drukarki fiskalne. Ponad 5-letnie doświadczenie z urządzeniami fiskalnymi.
Więcej ...

Terminale płatnicze i doładowujące

Serwis terminaliInstalujemy, serwisujemy oraz szkolimy z obsługi jak i bezpieczeństwa kart płatniczych. Współpracujemy z jednymi z największych firm na rynku Polskim.