Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Biuro tel. +48 517 674 473
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Serwis tel. +48 517 912 939
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 •  Tylko do soboty istnieje możliwośc zakupu dwóch modeli kas fiskalnych w super promocji! 

  Dotyczy to kasy FAREX Perła (z kopią papierową) idealna do małego handlu, można przewozić w skrytce samochodu, ma wbudowany akumulator - kwota 650 zł brutto.

  Druga kasa to FAREX Szafir E (z kopią elektroniczną) idealna do małego i średniego biznesu za 850 zł brutto.

  Jeśli nie posiadają Państwo jeszcze kasy rezerwowej to jest dobra cena by właśnie jedna z tych kas stała się kasą rezerwową.

  Przypominamy, że mandaty za sprzedaż bez nabijania towarów na kasę fiskalną bo np. główna kasa się zepsuła i jeszcze nie została naprawiona to koszt min. wspomnianych kwot za nasze kasy z promocji dlatego warto się zastanowić nad zakupem ;)

   

Dokumenty do pobrania

 

Baza dokumentów

Szkolenia

Oferujemy szkolenia:

1. Szkolenie z obsługi kas fiskalnych

2. Szkolenie z obsługi komputera


Szkolenia zakończone certyfikatem ukończenia.

 

Brak tego co potrzebujesz?

Nie znalazłeś tego czego szukałeś/łaś?

ZAPYTAJ SIĘ