Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Biuro tel. +48 517 674 473
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Serwis tel. +48 517 912 939
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA!

W ostatnich dniach dotarła do nas informacja o wzmożonych kontrolach urządzeń fiskalnych na terenie woj. Zachodniopomorskiego i nie tylko. Kontrolerzy kontrolują nie tylko wydawanie paragonów ale i książki serwisowe kas fiskalnych. Co ważne kontrolują czy w książce znajduje się pieczątka z US w polu gdzie faktycznie jest na taką pieczątkę miejsce. Jak dowiedzieliśmy się w lokalnym US oraz kontaktując się na infolinię "Krajowej Informacji Podatkowej" nie mają takiego prawa w związku z tym możemy przekazać Państwu informację aby odmawiać przyjęcia takowego mandatu wraz z prośbą o podstawę prawną. Zawsze można skontaktować się z w/w infolinią celem weryfikacji działań kontrolerów - czy są zasadne.

Z naszej strony po konsultacji z pracownikami US mimo wszystko zapraszamy podatników użytkujących urządzenia fiskalne aby podeszli do obsługującego ich US i podbili książki serwisowe by nie musieli tłumaczyć się - informować - kontrolera co do przepisów, które są jedne i obowiązują w całym kraju.

Dokumenty do pobrania

 

Baza dokumentów

Szkolenia

Oferujemy szkolenia:

1. Szkolenie z obsługi kas fiskalnych

2. Szkolenie z obsługi komputera


Szkolenia zakończone certyfikatem ukończenia.

 

Brak tego co potrzebujesz?

Nie znalazłeś tego czego szukałeś/łaś?

ZAPYTAJ SIĘ